THERMOPLAST

Geleceğe Önem Verir

Ürünlerimizin üretiminde hammadde olarak perlit ve ponza gibi hammaddeler yerine, Alman teknolojisi ile üretilen genleştirilmiş cam kürecikleri kullanılmaktadır. Ürünlerimiz bu özelliği ile dünyanın ilk ve tek YEŞİL YALITIM (GREEN APPLE) sertifikasına sahip yalıtım sıvalarıdır. Ayrıca İngiltere’de GREEN SPEC ve Almanya’da Alman Mühendisler Birliği platformlarına kabul edilen tek YEŞİL YALITIM ürünüdür.

THERMOVER

Thermover tek kat uygulama ile çok çesitli yalıtım sağlayan hafif, hazır karışım yalıtım sıvasıdır. Thermover %98 inorganik ürünlerden oluşmaktadır.

THERMOTER

Amerikan teknolojisi ile üretilen dünyanın tek green apple belgeli yalıtım şapı ve sıvasıdır.

THERMOYAP

Thermoyap, amerikan ileri teknolojisi ile üretilen, çimento esaslı tek bileşenli, hafif, hazır karışım yapıştırma harcıdır.

THERMOPOM

Thermover ile aynı özelliklere sahiptir fakat daha pürüzsüz bir yüzey elde etmek için geliştirilmiştir.

THERMOSAP

Thermosap, %98 inorganik ürünlerden üretilen yüksek performanslı doğa dostu üründür. Amerikan teknolojisi ile üretilen dünyanın tek green apple belgeli yalıtım şapıdır.

Değer Veriyoruz

Çevremize, Geleceğimize ve Üzerinde Yaşadığımız bu Dünyaya değer veriyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünleri doğa dostu olması için elimizden geleni yapıyoruz.

THERMO PLAST

BİZ KİMİZ ?

2006 yılında kurulan firmamız, binaların yalıtımlarında kullanılmak üzere insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çevreci ürünler geliştirmeye ve üretmeye başlamıştır. Çeşitli üniversitelerin işbirliğinde laboratuvarlarımızda yapılan ar -ge çalışmaları sonrasında genleştirilmiş camdan yapılan yalıtım sıvasını üretmeye başladık.